Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
2 квітня 2015 року Львів № 127/0/5-15

Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами,

“Зареєстовано в Головному управлінні юстиції у Львівській області 3 квітня 2015 року № 3/1700”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»:

1. Встановити такі тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для всіх суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форм власності:
1.1. Граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира:
– 0,42 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності, які є платниками податку на додану вартість, але не менше 3,30 грн. за поїздку;
– 0,50 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності інших систем оподаткування (не платників податку на додану вартість), але не менше 4,00 грн. за поїздку.
1.2. Вартість перевезення багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в розмірі 10 (десять) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

2. Врахувати, що при визначенні плати за вказані послуги округленню підлягає кінцева вартість послуги, яка повинна бути кратною 10.

3. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25 травня 2006 року № 503 «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 вересня 2006 року за № 1065/12939.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 червня 2014 року № 250/0/5-14 «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Львівській області 25 червня 2014 року за № 5/1690.

5. Відділу прес-служби апарату Львівської обласної державної адміністрації через друковані засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості Львівської області.

6. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Львівської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова О.М. Синютка