Про впровадження монетизації пільг за проїзд

Сьогодні, 13 червня, відбулося розширене засідання комісії з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення, захисту прав учасників АТО Миколаївської районної ради, на якому розглянули питання щодо впровадження монетизації пільг за проїзд у громадському транспорті.
Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, начальник фінансового управління Зоряна Москалюк, начальник упралвння соціального захисту населення Олег Старовецький, начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури Лілія Фурів, депутат районної ради Ярослав Муха та інші.
За підсумками наради вирішено проект Програми впровадження монетизації пільг за проїзд в громадському транспорті подати на розгляд чергової сесії Миколаївської районної ради, яка відбудеться 26 червня ц.р.