Про впровадження монетизації пільг за проїзд

Сьогодні, 14 червня, відбулося розширене робоча нарада, на якій розглянули питання щодо впровадження монетизації пільг за проїзд у громадському транспорті.
Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, начальник фінансового управління Зоряна Москалюк, начальник упралвння соціального захисту населення Олег Старовецький, начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури Лілія Фурів, депутат районної ради Ярослав Муха та  Олійник Василь директор ТДВ”Миколаївське АТП-14627″.
За підсумками наради прийнято рішення:

• проект Програми впровадження монетизації пільг за проїзд в громадському транспорті подати на розгляд чергової сесії Миколаївської районної ради, яка відбудеться 26 червня ц.р.
  • про продовження надання пільг у безготівковій формі, тобто шляхом компенсаційних виплат за надані послуги автотранспортним підприємствам.