Про участь громадськості у формуванні та реалізації державної політики

2 липня у Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з обрання Громадської ради при Миколаївській райдержадміністрації.

Захід відбувся на виконання Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”. Цією постановою затверджено Порядок проведення консультацій з громадськістю та Типове положення про Громадську раду.

Установчі збори з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації відбудуться 1 вересня 2015 року о 12.00 год. в актовому залі Миколаївської райдержадміністрації. Початок реєстрації – 11.00.

Заяви та інші необхідні документи для участі в установчих зборах з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації подаються особисто в паперовому і електронному варіантах до ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Адреса ініціативної групи: м.Миколаїв, вул. В.Великого, 6, каб 206. Заяви приймаються щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00 до 17.00 год до 1 серпня 2015 року, тел. 51-571, 51-390.

Відповідальні особи за прийом документів – Лалак Ростислава Йосипівна, тел. 096-9463626, Ковтало Богдан Михайлович – 067-9548404.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.