Про участь громадськості у формуванні та реалізації державної політики

На виконання Постанови  КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 27 жовтня 2017 року в Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з обрання Громадської ради при Миколаївській райдержадміністрації.

Установчі збори з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації відбудуться 11 грудня 2017 року о 15.00 год. в актовому залі Миколаївської райдержадміністрації за адресою м.Миколаїв, вул.В.Великого, 6. Початок реєстрації – 14.00.

Заяви та інші  необхідні документи для участі в установчих зборах з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації  подаються особисто до ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Місце знаходження ініціативної групи: м.Миколаїв, вул. В.Великого, 6, каб. 208. Заяви приймаються  щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00  до 16.00  год  до 10 листопада  2017 року,  тел. 51-390.

Відповідальна особа за прийом документів –  Думич Петро Іванович (каб.209, тел.51-806). Контактна особа – Ковтало Богдан Михайлович – тел. 51-390, 067-9548404.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.