Про творчий вікенд

0

За інформацією відділу культури та туризму Миколаївської РДА ці вихідні, 5-6 листопада, виявилися доволі насиченими творчими заходами.
Зокрема, у Народному домі села Гранки-Кути з участю учасників дитячого гуртка художнього слова було проведено усний журнал «Рiдне слово – то зерно посiяне Богом», присвячений Дню української писемності і мови.
image
Свято осені відбулося в Народному домі с. Берездівці. Місцева творча дітвора, яка того дня виступала на сцені, виконала пісні «Василечки», «Одна калина», «Колискова майбуття», «Послухай музику землі», «Диво-осінь», «Діти України» та інші. Окрім цього у малому залі Народного дому було оформлено виставки «Дари Осені»,»Шепчуть ніжно квіти пелюстками».
image(1)
У Народному домі с.Надітичі проведено тематичний вечір на тему: “Хай живе Україна вродлива і сильна”, присвячений 98-ій річниці ЗУНР.
image(2)
Також концерт, присвячений 98 річниці проголошення ЗУНР, відбувся й у Народному домі с. Черниця. На святі, зокрема, виступили народні колективи Миколаївського району: вокальний ансамбль “Калина”(кер.Н.Гой), сімейний ансамбль Вересів (кер.Л. Верес) та зразковий ансамбль бандуристів (кер. О.Шумська). У програмі прозвучали патріотичні та українські народні пісні.
image(3)
Народні колективи Народного дому с. Розвадів завітали з концертною програмою до Народного дому смт. Славсько Сколівського району. Глядачі щирими оплесками вітали учасників художньої самодіяльності Миколаївщини та дякували за обмін досвідом.

Поділитися.