Про творче дозвілля

0

За інформацією відділу культури Миколаївської райдержадміністрації, упродовж минулого тижня у Миколаївському районі відбувся ряд цікавих культурних заходів.
А оскільки нещодавно, 21 листопада, Україна відзначала День Гідності та Свободи, багато тематичних вечорів були приурочені саме цій знаменній даті.
Зокрема, у Народному домі с.Раделичі відзначили День Гідності та Свободи заходом під назвою «Революція гідності. Ми маємо пам’ятати.» Присутні вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Завідуюча бібліотеки провела доповідь про трагедію Майдану 2014 року. Гуртківці художнього слова прочитали поезії про події тих страшних днів. А насамкінець учасники заходу запалили «Свічку пам’яті».
image
А у Народному домі с. Болоня відбувся тематичний вечір «Народ мій є!Народ мій є і буде».
image(1)
Ряд заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи, проведено і у Миколаївській районній бібліотеці. Так в четвер ,17 листопада , відбувся вечір-реквієм «Небесна сотня – герої нашого часу», який підготували вчителі Чоторинська Д.М. та Дзюрах І.Й. разом з учнями Миколаївської НВК.
В п’ятницю, 18 листопада, у бібліотеці відбулася зустріч з учасниками Майдану. На вечорі «Майдан. Україна. Шлях до свободи» присутні проглянули фільм, а також вислухали історії з уст учасників майданівських подій: Володимира Венчака, Івана Максимовича, Мирона Конечного, Михайла Лопачака, Івана Чепи, Олега Держила,Люби Хомчак та інших. Вірші на цю тему читали Тетяна Кордіяка, Вікторія Блискун, Марта Рибак, Аня Павлюк.
Годину юного патріота проведено в Миколаївській районній бібліотеці для дітей спільно з учнями 7 класів Миколаївської ЗОШ№1.
image(2)
Тематичний вечір «Герої сотні живуть в серцях навіки» відбувся в Народному домі с.Підгірці.
image(3)
У Народному домі с. Надітичі проведено тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки», де виступили учасники драматичного, вокального та дитячого гуртка художнього слова.
15181667_335090490197462_8605811989901805043_n
У Долішньому біля пам’ятника “Борцям за волю України” відбулася панахида за Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. А в місцевому Народному домі відбувся вечір пам’яті “Українці – нація нескорених” з участю вокального гуртка, та гуртка художнього слова. Діти розглядали фото-факти Майдану, читали вірші присвячені героям і виконували пісні про майдан.
image(6)
Зустріч з майданівцем «Жива пам’ять про героїв відбулась у Народному домі с. Київець.
image(4)
Окрім тематичних вечорів до Дня Гідності й Свободи, відбулися й інші цікаві заходи.
Зокрема, 20 листопада у Народному домі с Черниця відбулося свято «Осіннього балу». Колективи трьох категорій продемонстрували танцювальні номери вальсу. Також прозвучали пісні у виконанні Засідкович Б, Сороки В. та дитячого вокального ансамблю.
image(5)
А у Народному домі с. Розвадів 20 листопада відбулося спортивне свято, де нагороджували грамотами та вручали медалі, призи, кубок футболістам Розвадівської футбольної команди. А також тренеру команди Дмитришин С.С. за перше місце в районних змаганнях. На святі згадали Богдана Здебського, який також колись був у складі футбольної команди та загинув 8 листопада 2014р. у зоні АТО. Всі присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання. Концерт для футболістів підготував народний дівочий вокальний ансамбль «Дністряночка» та учасники гуртка художнього слова.

Також у неділю, 20 листопада, у Народному домі с.Устя відбулось святкування 40-річчя з дня заснування Народного хору. Першим керівником його була Лідія Верес, а на сьогодні очолює хор, який у 1982 році отримав звання “Народний” Катерина Суботик. Вітали хористів та односельчан депутат обласної ради Микола Седіло,сільський голова Ігор Мельник місцевий отець Петро Верхоляк, народний сімейний ансамбль Вересів, ансамбль “Надвечір’я”. Захід організувала директор Народного дому Богдана Горак.

image-7

Поділитися.