Про реорганізацію школи у с.Велика Горожанна

16 червня у Миколаївській районній раді відбулось засідання комісії з питань освіти, духовного і національного відродження.

Комісія розглянула питання щодо реорганізації Великогоражаннівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Великогорожаннівську ЗОШ І-ІІ ст.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення заборонити реорганізацію Великогорожаннівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Великогорожаннівську ЗОШ І-ІІ ступенів.

З метою збереження прав учнів (вихованців) на доступність здобуття ними повної загальної середньої освіти та забезпечення для цього належних умов комісія вважає недоцільним проведення реорганізації.

У роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Є.Дзюбайло, в.о. керівника відділу освіти Н.Субота, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації В.Бернадський, директор Великогорожаннівської ЗОШ Л.Зінченко.