Про перевірки закладів громадського харчування

8 серпня, на виконання рішення комісії ТЕБ та НС Львівської ОДА, комісією у складі заступника голови Миколаївської РДА В.Козоглодюка, начальника управління Держпродспоживслужби у Миколаївському районі Н.Жиденка, завідувача сектору цивільного захисту населення РДА Б.Більського та представника Миколаївського відділення поліції проведено обстеження закладу харчування “Чебурек” у с.Дроговиж.
Під час перевірки виявлено ряд порушень, зокрема, порушено товарне сусідство, відсутні медичні книжки у працівників, відсутні дезинфекційні засоби, спецодяг, санітарний стан виробничих та санітарно-побутових приміщень незадовільний.
На цей час вирішується питання щодо призупинення діяльності цього закладу.
Комісія продовжить роботу упродовж місяця та охопить перевірками усі заклади громадського харчування на території району.