Про надання і виплату одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам

Розпорядження голови облдержадміністрації  № 1037/0/5-16 від 23.12.2016, зареєстроване в юстиції від 23.12.2016 № 63/1785

ПОРЯДОК надання і виплати одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, звільненим особам, бійцям-добровольцям та безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України

– Порядок надання і виплати одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, звільненим особам, бійцям- добровольцям та безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, розроблений з метою забезпечення реалізації  Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки.

– Одноразова адресна грошова допомога (надалі – допомога)  надається і виплачується демобілізованим воїнам, звільненим особам і бійцям- добровольцям, які повертаються з АТО: військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України,  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України,  Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України, особам, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізовувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в АТО, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також поширюється на осіб, статус яких визначено як бійців-добровольців АТО в установленому Львівською обласною радою порядку і зареєстровані/фактично проживають у Львівській області.

– Допомога надається один раз у розмірі 3000 (три тисячі) гривень на одну особу.

-Підставою для отримання адресної грошової допомоги є такі документи:

заява про виплату одноразової грошової допомоги, скерована голові райдержадміністрації або міському голові міста обласного значення або начальнику управління соціального захисту Львівської міської ради;

копія посвідчення «Учасник бойових дій»  або копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;

копія підтверджувального документа про звільнення;

копія витягу з протоколу у визнанні з визнання бійців-добровольців АТО

(для бійців-добровольців АТО);

копії сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації;

копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають прізвище, ім’я, по батькові і серію та номер діючого паспорта;

номер власного банківського рахунку.

У разі зміни місця проживання/реєстрації або інших обставин заявнику необхідно подати документи про зміну зазначених реквізитів до органу соціального захисту населення.

– Допомога виплачується за місцем фактичного проживання/реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків.