Привітання голови районної державної адміністрації Андрія Коса з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Миколаївщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо – залучення громадян до процесу прийняття рішень, професійності та відповідальності самої влади.
Для українців самостійне порядкування у своєму домі, селі чи місті є природною потребою Це – споконвічний звичай, започаткований з часів Київської Русі.
Місцеве самоврядування – основа не тільки розвитку територій, але й – передусім – зміцнення демократії і свободи в державі. Недаремно розпочиналося самоврядування ще в середні віки із запровадження для міст магдебурзького права. У середині минулого століття прийняли Європейську хартію місцевого самоврядування, ратифіковану і Україною.
Помаранчева революція та Революція Гідності дали потужний імпульс розвитку прав і свобод територіальних громад.
Саме Майдан звільнив країну від сваволі і обману, започаткував нову яскраву сторінку історії незалежної європейської держави.
Ця визначна подія в житті українського народу стала переломною в усвідомленні керівництвом держави та регіональними елітами того, що не може бути справжньої демократії без розширення та зміцнення засад самоврядування. А отже, є великі надії на те, що очікувані конституційні зміни, які стосуються місцевого самоврядування, невдовзі будуть реалізовані.
Працівники органів місцевого самоврядування та обрані депутати у нашому районі завжди відрізнялися професіоналізмом, принциповістю, виваженістю, патріотизмом.
Депутатський корпус районної, міської, селищної, сільських рад успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.
Тож бажаю усім вам доброго здоров’я, витримки, наснаги, оптимізму, нових здобутків в ім’я розбудови і розвитку нашого району та мирного неба над головою.