Президент помолився за майбутнє та єдність України у Соборі Вишгородської Богородиці

Президент Петро Порошенко взяв участь у молитовному співслужінні за майбутнє та єдність України під час робочої поїздки до Київської області.

Молитву у Соборі Вишгородської Богородиці Української греко-католицької церкви провели Архієпископ Житомирський і Поліський УАПЦ Володимир, Протоієрей, секретар Київської єпархії УПЦ КП Михаїл Лесюк, Єпископ, екзарх Харківський УГКЦ Василій Тучапець, а також Протоієрей Михайло –  Благочинний Броварського району УПЦ.

Глава держави вклонився Вишгородській іконі Богородиці.

«Я переконаний в тому, що наша багатостраждальна і благословенна Україна виборола собі право мати єдину церкву. Виборола собі право, щоб правда перемогла і Україна повернулася до своїх історичних кордонів», – сказав Петро Порошенко по завершенні богослужіння.

«Щоб Господь дарував нашому народу єдність, так само як він дарував і, я в цьому впевнений, дарує єдину церкву», –  додав він.

«Сьогодні під час молитви у мене тішилось серце, коли владики були разом, коли ми з вами були разом. Ми маємо велику надію, що Господь почує нашу з вами молитву», – зазначив Глава держави.

Президент подякував владикам за молитву за Україну, за українське військо, за український народ.