ПРЕС – АНОНС: Заходи системи безоплатної правової допомоги на Львівщині  щодо роз’яснення земельної реформи

Нещодавно Уряд підтримав ініціативу Міністерства юстиції України щодо створення  в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю.

10 серпня 2017 року, за результатами проведення наради Міністра юстиції України Павла Петренка щодо проведення комплексу заходів з роз’яснення земельної реформи, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області підготував графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на період з 14 серпня 2017 року до 14 жовтня 2017 року.

Повідомляємо, що мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги у вищезазначений період працюватимуть у 173 селах та селищах Львівщини.

14 вересня 2017 року о 10:00 год. в Більченській сільській раді відбудуться заходи з роз’яснення земельної реформи. Консультації надаватимуть: Тарас Сагайдак  – головний спеціаліст відділу «Миколаївське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та головний державний виконавець Миколаївського районного відділу  державної виконавчої служби Тимців Ольга Михайлівна.