Представникам громадських організацій розповіли про виборчі права

У рамках реалізації інформаційної кампанії “Я маю право голосу!” в малому сесійному залі Миколаївської районної ради 16 квітня березня 2019 року відбувся «круглий стіл» на тему: “Можливості реалізації виборчих прав на виборах Президента України у 2019 році”.
Захід відбувся за участі начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Гіркового, начальника юридичного відділу райдержадміністрації Світлани Соколової та студентів Українського Католицького Університету.
Під час зустрічі йшлося про порядок проведення чергових виборів Президента України та виборчі права виборців під час повторного голосування 21 квітня 2019 року.
Присутнім розповіли про виборчі права громадян, механізми їх реалізації та захисту, як змінити місце голосування, як проголосувати вдома чи за місцем перебування, що потрібно знати, якщо голосуєте вперше, як реагувати на порушення на виборах та як протидіяти порушенням на виборах.
Звернуто увагу, що проконсультуватись з питань виборчого законодавства можна за телефоном єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 цілодобово та безкоштовно в межах України.