Права та гарантії учасників АТО

Ольга Жила – головний спеціаліст відділу “Миколаївське бюро правової допомоги” Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела інформаційну сесію на тему: «Права та гарантії учасників АТО».
У своєму виступі вона опиралася на Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.
Ольга Жила висвітлила учасникам заходу такі питання: безоплатне одержання ліків; безоплатне забезпечення санітарно-курортним лікуванням.
Фахівець бюро теж ознайомила присутніх із Постановою КМУ від 23 листопада 2016 року № 975 «Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», в деталях розповіла про пільги для учасників бойових дій та їх дітей.
Цікаво, що ветерани АТО брали участь в обговоренні проблемних ситуацій, самі задавали запитання, активно вступали у дискусію, намагалися дати відповіді на окреслені модератором питання.
Ми і надалі повідомлятимемо нашим читачам про заходи, які проводяться бюро правової допомоги у рамках здійснення правової просвіти громадян.
Нагадуємо читачам, що з першого вересня до Ваших послуг працює відділ Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – «Миколаївське бюро правової допомоги». Його фахівці надають безоплатну первинну правову допомогу та забезпечують доступ до вторинної правової допомоги визначеним категоріям осіб.
Вас чекають за адресою: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 18, 3 поверх.

Марічка Улинець