Працівники Більченської МПК врятували житлову будівлю

У п’ятницю, 10 листопада  2017 року о 05 год. 01 хв. до Миколаївських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Криниця в дерев’яному житловому будинку. Першими до місця події прибула місцева пожежна команда с. Більче, яка не втрачаючи ні хвилини часу приступила до гасіння пожежі. Через деякий час на допомогу місцевій пожежній команді прибув підрозділ 19 ДПРЧ м. Миколаїв, після чого спільними зусиллями о 05:53 год.  пожежу було успішно ліквідовано. Завдяки професійним діям місцевої пожежної команди с. Більче та 19 ДПРЧ вдалося врятувати житловий будинок та не допустити загибелі людей на пожежі. Загалом до гасіння пожежі було залучено 7 чоловік та 2 автоцистерни. Ймовірною причиною пожежі є коротке замикання електромережі.

Нагадаємо, що з травня місяця цього року на території Криницької сільської ради Більченською місцевою пожежною командою успішно ліквідовано уже 2 пожежі.

Начальник Миколаївського РС

ГУ ДСНС України у Львівській області

підполковник служби цивільного захисту                                                 А.М. П’ясецький