Пожежі в Новому Роздолі

О 16 годині 08 хвилин 06.06.2017 року до Новороздільських рятувальників на пульт зв’язку частини 11 ДПРЧ м. Новий Розділ поступило повідомлення про пожежу за адресою м. Новий Розділ по вул. Гірнича, б/н. Коли особовий склад караулу прибув до місця виклику, то побачили, що на невеликі площі (орієнтовно 3 м кв.) горить сміття із залишками сірки. Одразу ж пожежники подали компактний струмінь води від пожежного автомобіля, чим пожежу було успішно ліквідовано.

6 червня о 19 год. 07 хв. на пульт з’вязку 11 ДПРЧ м. Новий Розділ поступило повідомлення про пожежу, яка сталася за адресою с. Березина Миколаївського району. Прибувши до місця виклику розвідкою встановлено, що горить  господарська будівля площею орієнтовно 50 м кв.,  в якій зберігається значна кількість сіна. Рятувальники одразу ж приступили до гасіння пожежі. Причини виникнення пожежі встановлюються. Ніхто в наслідок пожежі не постраждав.

Інспектор 19 ДПРЧ

ГУ ДСНС України у Л/о

лейтенант служби ЦЗ                                                                                В.В. Томілов

Інспектор 19 ДПРЧ