Підведення підсумків та засідання комісії ТЕБ і НС

31 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Я.Лукомського  відбулося засідання по підведенню підсумків виконання плану основних заходів цивільного захисту Миколаївського району та аналізу роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік.

Під час засідання заслухали звіт по виконанню плану основних заходів ЦЗ та підведено підсумки  роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік  та визначили завдання на 2018 рік.

Завідувач сектору цивільного захисту Б.Більський довів до відома членів комісії керівні документи, функціональні обов’язки членів комісії та уточнив порядок їх оповіщення і збору.

Обговорили та затвердили  план роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2018 рік (доповідав Б.Більський).

Про готовність сил цивільного захисту району, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році доповіли начальник дільниці №2 Жидачівського УВГ Оприск І.Ю. та  в.о.начальника  РС ГУ ДСНС у Львівській обл. Якимець В.В.

Підсумовуючи засідання, голова комісії Ярослав Лукомський звернув увагу на необхідність злагодженої і скоординованої роботи всіх служб і ланок органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, служб цивільного захисту району та залучення громадськості.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.