Перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 13 листопада, перший заступник голови  районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про набір громадян на військову службу за контрактом та проведення призову громадян на строкову військову службу.
  2. Про функціонування автоматизованих систем централізованого оповіщення.
  3. Про виконання реставраційних робіт на об’єктах архітектурної спадщини.
  4. Про стан виконання програм підтримки АПК з бюджетів усіх рівнів.
  5. Про підготовку заходів до Дня вшанування учасників ліквідації ЧАЕС 14.12.2017.

За результатами проведення скайп – наради перший заступник голови  районної державної адміністрації Ярослав Лукомський дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.