Перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 12 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про організаційні заходи щодо проведення Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2018».
  2. Про прoведення заходів з благоустрою та виконання робіт по ремонту доріг.
  3. Про функціонування відділень поштового зв’язку в населених пунктах Львівської області.
  4. Про укладення угод щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
  5. Про стан підготовки до формування мережі туристичних шляхів згідно ДСТУ 7450:2013 «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування»
  6. Про порядок укладення, виконання, денонсації та реалізації міжнародних угод місцевими органами влади.

За результатами проведення скайп – наради першим заступником голови Миколаївської  райдержадміністрації дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо  виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.