Перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський  взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 9 січня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та заходи виконання бюджетів у 2018 році.
  2. Про сплату акцизного податку із роздрібного продажу підакцизної продукції до місцевих бюджетів та співпраця з органами місцевого самоврядування.
  3. Про надання органами реєстрації у місцевих радах відомостей про реєстрацію/зняття місця проживання фізичних осіб до органів державної статистики.
  4. Про ситуацію на ринку праці в межах районів і міст Львівської області.
  5. Про проведення книжкових виставок до знаменних подій в районах Львівської області.

За результатами проведення скайп – наради перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський дав доручення керівникам управлінь та відділів РДА і районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.