Перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 4 грудня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський  взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про завдання місцевих органів влади в процесі реформування медичної та освітньої галузей у 2018 році.
  2. Про стан розрахунків за спожиті житлово- комунальні послуги та енергоносії.
  3. Про стан надання житлових субсидій.
  4. Про перспективи залучення, розробку та реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги.

За результатами проведення скайп – наради перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський  дав  доручення керівникам управлінь та відділів РДА і районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.