Перелік агроформувань Миколаївського району

0

п/п

Назва підприємства Місце

знаходження

підприємства

П.І.Б.

керівника

Контактні телефони та електронні

адреси

Вид діяльності
1 ПАФ «Золотий колос» с. Гонятичі

 

Василик М. Б. 53-0-32

 

Вирощування зернових культур, ріпаку
2 ПАФ «Дністер» м. Миколаїв

 

Верещинський М.Б.

 

41-3-25

 

Вирощування зернових культур; підсобні промисли (добування піску)
3 ПАФ ім. Сагайдачного

 

с. Колодруби Джавала П.Ю.

 

Вирощування зернових культур, овочів, ВРХ
4 ПАФ „Горожанна” с.В.Горожанна Панчишин М.А.  

Вирощування ВРХ

5 СГ ТзОВ «Горуцьке» с.Гірське

 

Петришин П.В.

 

53-0-12

 

Вирощування зернових культур, картоплі, овочів, ріпаку, вирощування ВРХ
7 ПАФ «Промінь» с.Суха Долина

 

Говенчук С.М.

 

Вирощування зернових культур,  підсобні промисли (добування піску)
8 ПАФ «Горуцька» с. Гірське

 

 

Савчак М.М.

 

 

Вирощування зернових культур,  ріпаку, картоплі, овочів

9 ФГ «Мрія» с. Демня

 

Москва О.Я.

 

 

Вирощування зернових культур

 

10 ФГ Мелешко В.П. с.Київець

 

Мелешко В.П.

 

Вирощування зернових культур,  ріпаку,  вирощування ВРХ, свиней, овець
11 ФГ Галичанка с. В.Горожанна

 

Мисак М.Б.

 

Вирощування зернових культур
12 ФГ Промінь с.Н.Опарська

 

Малафій І.Я.

 

Вирощування зернових культур, овочів
13 ФГ Надія с. Гірське

 

Даців Ю.Ю.

 

66-529  

Вирощування зернових культур і картоплі

14 ФГ Поляна

 

с. Поляна

 

Фітьо П.С.

 

Вирощування зернових культур,  вирощування свиней
15 ФГ Джерел. Криниця с.Більче

 

Яводчак М. Ф.

 

 

Вирощування птиці

16 ФГ Криштал.Криниця с.Криниця

.

 

Мотичка Ю.В 032298677  

Вирощування птиці

17 ФГ Верин

 

 

с.Верин Пиріг В.І.

 

 

Вирощування зернових культур

18 ФГ Дім – Ко с.Красів

 

Думич І.М.

 

 

Вирощування зернових

19 ФГ Вінал с. Берездівці

 

Михайлів Р.Ю.

 

 

Вирощування зернових культур,  ріпаку

20 ФГ Стамік с. Раделичі

 

Дорош С.Ф.

 

 

Вирощування зернових культур і свиней

21 ПП Добробут с.Берездівці

 

Вовканич І.І.

 

Вирощування зернових культур, вирощування молодняка птиці (інкубатор)
22 ПП Пан-Кос с. В.Горожанна

 

Паньків І.К.

 

 

Вирощуванням зернових культур, овочів

23 ТзОВ Орсан с. Луб’яни

 

Орлик С.А.

 

 

Вирощування картоплі, овочів

24 ТзОВ Ілів с. Ілів

 

Стоякевич І.С.

 

 

Вирощування свиней

25 ПП “Агрофірма Піски” с. Гірське Савка  Б.П.

 

Інкубація яєць та вирощування птиці різних видів
26 ПАФ «Надія»

 

с. Крупсько Рудковський Р.І.

 

62-428 Вирощування зернових культур
27 ФГ «Улар»

 

м. Пустомити Пупа О.В.

 

41358411467

 

 

Вирощування птиці

28 ФГ «Агросвіт-Гірське»

 

 

с. Гірське

 

Петришин В.П.

 

 

Вирощування свиней

29 ФГ «Грабович» с. Рудники Грабович О.В.

 

 

Вирощування зернових культур, свиней

30 ФГ «Хлібороби»

 

с. Поляна Береза Р.В.

 

 

Вирощування зернових культур

31 ФГ «Толк»

 

с. Колодруби Трачук Л.З.

 

 

Вирощування зернових культур

32 ФГ «Агроль»

 

с. Гонятичі Шквара  М.М  

Вирощування птиці

33 ФГ «Максимович» с. Рудники Гуцалюк І.П.

Кісіль С.С.

 

   

Вирощування зернових культур

 

34 ФГ «Голуба нива»

 

с. Стільсько Грабович М.В.

 

 

Вирощування малька риби

 

35 ТзОВ «Маюн»

 

с. Демня Куземко Ю.Й.

 

 

Вирощування кролів

36 ТзОВ «Галичина-Захід»

 

с. Більче Кебал Я.В.

 

 

Вирощування зернових культур, свиней

37 ТзОВ

«Гол-Вірен-Агро»

 

с. Н.Опарська Ярема М.Я.

 

 

Вирощування зернових культур, овочів, картоплі

38 ТзОВ «Біорена» с. Пісочне Кривішин П.М.

 

 

Вирощування зернових культур, картоплі

39 Рибомеліоративна станція с. Гонятичі Багдай В.В.

 

 

Товарна риба

40 Рибгосп «Рудники»

(облрибкомбінат)

с. Рудники Грабович М.В.

 

53-059,

66-621

 

Товарна риба

41 ПП «Флора –Вест»

 

смт. Розділ Танчук Р.В.

 

25-445 Вирощування квітів
42 ФГ «Миколаївські лани» с. Колодруби Романик Ярослав Вікторович 0682272217 Вирощування зернових культур
43 ФГ «Серміш-Агро» с.Тернопілля Шелемба Сергій Іванович 0503151605 Вирощування зернових культур
44 ФГ «Захід-птиця» с.Дроговиж Процайло Ярослав Євгенович 0673712581 Вирощування зернових культур
45 ФГ «Данута» с. Раделичі Облищук Віталій Іванович 0672623446 Вирощування зернових культур
46 АК «Зубра» с. Гонятичі Голодненко Андрій Леонідович 0676793710 Вирощування зернових культур
47 ФГ «Межиріччя с. Горішнє Лозинський Роман Іванович 0676711979 Відгодівля ВРХ

 

Поділитися.