Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної  адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»  головного спеціаліста відділу з питань праці та контролю за правильністю призначення і виплати пенсій управління соціального захисту населення  Миколаївської районної державної адміністрації.

УМОВИ

Загальні умови

Посадові обов’язки 1.         Здійснює моніторинг показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності.

2.         Забезпечує у межах своїх повноважень додержання законодавства з питань колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, розв’язання колективно-трудових спорів (конфліктів); проводить реєстрацію, веде облік, забезпечує зберігання оригіналів колективних договорів, змін та доповнень до них.

3.         Забезпечує організацію оздоровлення та відпочинок дітей, виїзд груп дітей на відпочинок та оздоровлення за кордон, реалізує відповідні програми.

4.         Проводить підбір дітей пільгових категорій для оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

5.         Бере участь у прийомі громадян, представників підприємств, установ, організацій.

6.         Бере участь у розробленні Програми зайнятості населення та реалізації інших заходів щодо поліпшення ситуації на ринку праці.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 3200,00 грн.

Розміри надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» зі змінами.

Преміювання відповідно до чинного законодавства.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстрокове призначення на посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі

1.      Копія паспорта громадянина України.

2.      письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з  (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 250 березня 2016 року № 246),  до якої додається резюме у довільній формі.

3.      письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону

4.      Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.      Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);.

6.      Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.      Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»).

Термін прийняття документів до 16:00 год. 26 січня 2018 року
Місце, час та дата початку проведення конкурсу 2 лютого 2018 року о 11.00 год., за адресою: м.Миколаїв вул. Пришляків, 2, каб. 9. Документи подавати за адресою:  м.Миколаїв, вул.Пришляків, 2 каб. 5.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу      Марків Ганна Романівна

upszn1317@gmail.com

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
2. Досвід роботи Без вимог до стажу роботи
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності

Вимога                                         Компоненти вимоги

1.Орієнтація на

досягнення результату

1) якісне виконання поставлених завдань;

2) навички роботи з великим об’ємом інформації, здатність швидко аналізувати;

2.Технічні навички використання комп’ютерного обладнання, знання ПК, використання офісної техніки;
3.Особистісні компетенції 1) наполегливість;

2) вміння працювати в стресових ситуаціях

Професійні знання

Вимога                                                Компоненти вимоги

1. Знання законодавства –        Конституція України;

–        Закон України “Про державну службу”;

–        Закон України “Про місцеві державні адміністрації”;

–        Закон України “Про запобігання корупції”.

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (Положення про структурний підрозділ) –        Закон України “Про колективні договори і угоди”;

–        Закон України “Про оплату праці”;

–        Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Начальник управління соціального

захисту населення                                      (підпис)      О.С.Старовецький