Обговорили проблемні питання облаштування полігону ТПВ у Миколаєві

14 травня голова Миколаївської РДА Андрій Кос провів засідання робочої групи щодо усунення зауважень і пропозицій ТзОВ ІФ “Екотех” в процесі облаштування полігону захоронення ТПВ в м.Миколаєві.
Інвестор, представник фірми “Екотех” Богдан Михалусь розповів про основні проведені заходи. Зокрема, серед іншого, встановлено цілодобове відеоспостереження з метою он -лайн контролю за кількістю ввезеного сміття.
Юрист фірми Роман Іванців роз’яснив механізм формування тарифів та представив необхідні документи щодо роботи з ТПВ, зокрема, договір між ТзОВ ІФ “Екотех” та ЖКУ, дозвола по роботі з ТПВ, проект рекультивації сміттєзвалища.
У роботі комісії взяли участь заступник директора Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ ЛОДА Тарас Зозуля, міський голова Андрій Щебель, голова Громадської ради при Миколаївській РДА Олег Держило, начальник юридичного відділу Світлана Соколова, депутат районної ради Ярослав Муха.
За підсумками наради дано відповідні доручення.