Обговорили перспективні плани розвитку Берездівців та Гранків-Кутів

16 січня перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський,заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич, старший інспектор відділу організаційної роботи, організаційної діяльності та комунікації апарату РДА Оксана Царик та начальник РС ГУ ДСНС України у Львівській області Андрій П’ясецький провели виїзні зустрічі із мешканцями сіл Берездівці та Гранки-Кути для обговорення перспективного плану розвитку села в 2019- 2021 роках.
На зустрічі мешканці висловили свої бачення та пропозиції щодо розвитку даних населених пунктів.
Жителі Берездівців та Гранків-Кутів разом із керівництвом району визначили такі пріоритетні напрямки розвитку:
– завершення каналізування в с. Берездівці;
– встановлення огорожі на Берездівецькому цвинтарі;
– ремонт мостових переходів;
– ремонт Народного Дому в с.Гранки-Кути;
– забезпечення місцевою автоматизованою системою централізованого оповіщення населення в обох населених пунктах;
– створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах ) в даних селах.
На завершення зустрічі керівництво району закликало активно долучатись до обговорення перспективних планів розвитку населених пунктів, висловлювати свої бачення та пропозиції місцевому керівництву.