Обговорили найважливіші питання

0

9 серпня під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Коса відбулася нарада з посадовими особами міської, селищної та сільських рад Миколаївського району.
Про прийняття ставок земельного податку місцевими радами на 2019 рік та наповнення місцевих бюджетів акцизним податком від реалізації алкогольних та тютюнових виробів та земельним податком проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністраціїла Зоряна Москалюк. Начальник відділу економічної політики райдержадміністрації Маріанна Ланчевич говорила про стан використання коштів на об’єкти соціально-культурного призначення району у 2018 році.
Про участь у конкурсі кращого населеного пункту проінформувала начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лілія Фурів. Про юридичний всеобуч населення йшлося у виступі юриста Ромна Тенети.
Начальник служби у справах дітей Зорина Цибульська говорила про інформування посадовими особами місцевого самоврядування про дітей,які опинилися у складних життєвих обставинах. Про зміни у призначенні житлових субсидій відповідно до Постанови КМУ № 326 від 27.04.2018, про площу будинків, яка враховується при призначенні субсидій на компослуги доповіла заступник начальника управління соціального захисту Зоряна Дутка.
Начальник відділу містобудування та архітектури Орест Телішевський доповів про ситуацію щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Поділитися.