Обговорили хід проведення конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою»

9 серпня голова Миколаївської РДА Андрій Кос провів робочу нараду щодо проведення конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою».
Нагадаємо, що відповідно до розпорядження голови Миколаївської райдержадміністрації від 31 липня 2018 року № 534 “Про проведення конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою», з 1 по 31 серпня 2018 року на території району триває конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою».
Затверджено Положення про конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою» та створено районну конкурсну комісію для підбиття підсумків конкурсу.
Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами облдержадміністрації, грамотами департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації та цінними подарунками.

Завантажити (DOC)