Національно-патріотичне виховання молоді

0

За інформацією головного спеціаліста сектору з питань мололді та спорту РДА Івана Сенціва, упродовж травня проведено ряд заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді.Зокрема, вшановано загиблих повстанців-борців за незалежну й вільну Україну в Ілівському лісі Миколаївського району біля каплички, 4 травня 2018 року. В заході взяли участь учасники АТО, пластуни та учнівська молодь.
6 травня делегація від Миколаївського району взяла участь в урочистих заходах з відзначення 103-ї річниці перемоги Українських січових стрільців на горі Маківка, що у Сколівському районі Львівщини.
8 травня 2018 року о 9-30 годині у м.Миколаєві біля пам’ятника Жертвам Голодоморів та комуністичних репресій відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
13 травня на стадіоні СОК «Ювілейний» проведено футбольний турнір району з футболу «Весна – 2018» присвяченого пам’яті учаснику АТО Василю Кіндрацькому.
18 травня відбувся фінал спортивних змагань «Козацький гарт» за участю 5-ти команд з районів області.
з 18 по 20 травня 2018 року в урочищі «Пасіки» с. Устя Миколаївського району, проводитиметься пластовий захід «Свято Весни», у якому братимуть участь 250 дітей Львівщини.
19 – 20 травня 2017 року в урочищі Обшир, що поблизу Миколаєва, відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Поділитися.