Нарада з проблем «рейдерства» в агробізнесі

Сьогодні, 12 червня, в Миколаївській райдержадміністрації відбулася нарада з питань попередження рейдерського захоплення земель сільськогосподарського призначення.
У нараді взяли участь перший заступник голови Миколаївської РДА Ярослав Лукомський, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, начальник відділу реєстрації РДА Іван Данилко, керівник Миколаївського відділення Стрийського відділу надання безоплатної правової допомоги Ольга Жила, представники агробізнесу району.
Обговорили питання захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки. На усі питання щодо самовільного захоплення земель та їх неправомірного використання надала кваліфіковані роз’яснення юрист Головного управління юстиції у Львівській області.
Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Нагадаємо, що звертатись у штаб можуть аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини за номерами гарячої лінії 0983226573, 0975497118.