Надходження коштів до бюджетів у січні-травні 2018 року

До Зведеного бюджету у січні-травні 2018 року платники податків Миколаївського району та міста Новий Розділ сплатили понад 95,7 млн. гривен
Основними джерелами наповнення державної казни є податок на додану вартість, якого сплачено 30,0 млн. грн., рентна плата за користування надрами 25,9 млн.грн., податок на доходи фiзичних осiб (25% від контингенту) – 19,0 млн.гривень.

За січень-травень 2018 року до місцевих бюджетів Миколаївського району та міста Новий Розділ сплачено понад 94,5 млн. гривень
В порівнянні з минулим роком це більше на 15,0 млн.грн. або на 18,86 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 57,1 млн.грн., акцизний податок 1,6 млн.грн., єдиний податок 13,6 млн. грн., плата за землю 12,2 млн. гривень. Понад 0,9 млн.гривень надійшло податку на нерухомість .

В Центрі обслуговування платників Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ впродовж січня – травня 2018 року громадянам та представникам бізнесу надано 4222 адміністративних послуг.
Найбільша їх частина, а саме 2716 – це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 522 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, 232 витягів з реєстру платників єдиного податку, 67 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 13 громадянам підтверджено статус податкового резидента України. Крім цього, працівниками інспекції проведено реєстрацію 222 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку, 81 книга обліку розрахункових операцій, 25 реєстраторів розрахункових операцій та 39 розрахункових книжок.