Надходження коштів до бюджетів у січні-лютому 2018 року

До Зведеного бюджету у січні-лютому 2018 року платники податків Миколаївського району та міста Новий Розділ сплатили понад 67,7 млн. гривень/

Основними джерелами наповнення державної казни є податок на додану вартість, якого сплачено 12,0 млн. грн., рентна плата за користування надрами 5,7 млн.грн., податок на доходи фiзичних осiб (25% від контингенту) 7,0 млн.гривень.

За січень-лютий 2018 року до місцевих бюджетів Миколаївського району та міста Новий Розділ сплачено понад 37,7 млн. гривень

В порівнянні з минулим роком це більше на 6,0 млн.грн. або на 18,9 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 21,1 млн.грн., акцизний податок 0,7 млн.грн., єдиний податок 6,6 млн. грн., плата за землю 4,7 млн. гривень. Понад 0,3 млн.гривень надійшло податку на нерухомість.