На Миколаївщині відзначили 98-у річницю створення Західно-Української Народної Республіки

У рамках відзначення 98-ї річниці створення Західно-Української Народної Республіки у неділю, 30 жовтня, на Миколаївщині провели низку тематичних заходів. Про це повідомили у відділі культури і туризму, культурних цінностей, національностей та релігій Миколаївської РДА.

Концерт народного фольклорного ансамблю «Берездівчанка» «Гей, ви, Стільці січовії» пройшов у Народному домі с. Берездівці.
image(1)
У Кагуєві відбувся тематичний вечір під назвою «ЗУНР – день Великого Чину». Участь у відзначенні взяли також працівники місцевої бібліотеки.

Принагідно святу у Народному домі с.Повергів, за участю жіночої вокальної групи, відбувся захід «Пройшло над краєм 1листопада».

image(2)
А в Народному Домі с. Гранки-Кути – «ЗУНР – провісниця держави Україна». Де виступила вокальна група «Мальви».

image(3)
Окрім цього колективи Миколаївського районного Народного дому приїхали з культурною програмою в Народний дім с. Побужани Буського району. Першими на сцену вийшли учасники фольклорного колективу «Надвечір’я», у репертуарі яких звучали народні патріотичні пісні. Також гаряче аплодували солістам Народного ансамблю народної музики Олегу Рошко та Лідії Міджак.
image
А Народна хорова капела міського Палацу культури Миколаєва взяла участь у Божественній літургії храму Положення Чесного пояса Пресвятої Богородиці у селі Держів.