На львівському вокзалі зустріли ще одну срібну призерку юнацьких Олімпійських Ігор Оксану Чудик

Ввечері, 23 жовтня на головному залізничному вокзалі у Львові зустрічали срібну призерку ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських Ігор-2018 Оксану Чудик з вільної боротьби.

Борчиню урочисто привітали: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Нагадаємо, Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи серед юніорок Оксана Чудик (тренери Ярослав Вуйцік, Олександр Раковський та Степан Ткачишин) виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 65 кг у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських Іграх-2018 в аргентинському Буенос-Айресі. У фіналі борчиня поступилася лише Чжоу Сіньжу з Китаю.