Міжнародні програми для бізнесу

0

Про  нові можливості залучення експертної допомоги та розширення ринків збуту у країнах ЄС.

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців малого та середнього бізнесу згідно листа Київської торгово-промислової палати, інформуємо Вас про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:

  1. Вже третій рік Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні, показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми. Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.
  2. Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, тел.: (044)235-82-96; e-mail: lesya.z@kiev-chamber.org.ua

 

Поділитися.