Мешканців району закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

Сектор з питань цивільного захисту населення Миколаївської райдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні спостерігатиметься спекотна погода, відтак мешканців закликають дотримуватися правил пожежної безпеки та бути надзвичайно обережними з вогнем.

Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ.

Торф’яні пожежі, що виникають під час весняно-літнього періоду, важко піддаються гасінню та створюють дискомфорт населенню. Ліквідацію таких пожеж найчастіше ускладнюють важко доступність районів гасіння і їх віддаленість від джерел водопостачання. У той же час потреба у воді, для постійної подачі її до осередку загоряння, може досягати декількох тонн на добу, що призводить до значних матеріальних витрат та вимагає додаткового залучення людських ресурсів та спеціальної техніки.

При виявленні місця загоряння торфу повідомляйте до ДСНС за телефоном 101.