Медичний огляд одиноких непрацездатних громадян Розвадівської ОТГ

У вівторок,  27.02.2018р.,  сестра медична  територіального центру І.Ю. Скакун спільно з лікарем лікарської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини с. Пісочна  Розвадівської ОТГ  М.Б.Саварин  провели огляд одиноких громадян та осіб з інвалідністю в селах Пісочна, Черниця, Надітичі, Крупське за місцем їх проживання.

Всім обстеженим були надані консультації та призначення для подальшого лікування, а також виписані рецепти  на отримання безкоштовних медикаментів за програмою «Доступні ліки». Сестрою медичною видані одиноким необхідні ліки, які терцентром надаються безкоштовно, а також потребуючим  зроблено аналіз крові на вміст глюкози.

Одинокі  дякували за проявлену до них турботу та можливість отримати медичну допомогу за місцем проживання. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює вдячність лікареві М.Б.Саварин за плідну співпрацю і допомогу нашим підопічним.