Маємо ще один спортивний майданчик із синтетичним покриттям

11 січня, напередодні Нового та Старого року, в смт.Розділ відбулось урочисте відкриття ще одного майданчика із синтетичним покриттям у Миколаївському районі, відповідно до обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.
У церемонії урочистого відкриття спортивної споруди взяли участь голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лукомський, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, селищний голова смт. Розділ Марія Рогуля, начальник відділу освіти Олег Лехович, директор Роздільської ЗОШ Ярослав Яковець,  завідувач сектору молоді та спорту Іван Наконечний, місцевий парох о.Микола Кожух.
До перерізання стрічки були запрошені голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лукомський та директор Роздільської ЗОШ Ярослав Яковець.
Тарас Зубрицький привітав усю дітвору, побажав їм, у першу чергу, здоров’я, побільше посмішок та мирного майбутнього, акцентуючи увагу на тому, що треба використовувати все те, що ми маємо, знаємо та вміємо і закликав дітей до занять масовою фізичною культурою та спортом, відвідувати спортивні секції та шанобливо ставитись до спортивного обладнання, а також висловив сподівання на те, що дана споруда не буде пустувати.

До вітань долучились директор Львського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович і начальник відділу освіти райдержадміністрації  Олег Лехович.
Селищний голова Марія Рогуля подякувала усім, хто спритинився до встановлення майданчика, зокрема,  депутату Львівської обласної ради Миколі Седілу, депутатам Миколаївської районної ради Тарасу Оприску та Ігору Мартинюку,  наголосивши, що вільний час дітей треба заповнювати корисними справами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом.

Місцевий парох о. Микола Кожух освятив нову спортивну споруду.
Після урочистого відкриття майданчика відбулися перші змагання з міні-футболу серед учнів Роздільської, Березинської, Крупської ЗОШ.