Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

0

Стрийське управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п.п. 266.8.1 Податкового кодексу України у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.
Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності (п.п. 266.8.2 п. 266.8 ст. 266 ПКУ).

Сектор організаційного забезпечення
Стрийського управління
ГУ ДФС у Львівській області

Поділитися.