Конкурс інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році

Повідомляємо, що з 15 листопада року розпочинається прийом проектів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році у Львівській області, який триватиме до 15 грудня 2016 року.
У конкурсі можуть брати участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування. Серед основних вимог до проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти державного фонду регіонального розвитку:
– повинні відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у плані заходів
з її реалізації (доступно за посиланням http://www.loda.gov.ua/ programy_ta_strategii);
– впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
– підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.
Документацію для участі у конкурсі (проекти та додатки до них у 3 примірниках) слід подавати у департамент економічної політики облдержадміністрації (каб. №422, вул. Винниченка 18).
За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону (03241) 51800, або надсилайте запитання електронною поштою на e-mail: mykolaivekrda@gmail.com.