Готуємось до відзначення Дня захисника України

17 вересня заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Віктор Козоглодюк провів засідання робочої групи щодо відзначення Дня захисника України.

Під час засідання обговорили заходи, що проводитимуться у районі у межах відзначення 77-тої річниці створення УПА та свята захисників України.

Йшлося, зокрема, про проведення урочистої академії з нагоди Дня захисника України; нагородження демобілізованих учасників АТО пам’ятними медалями; відзначення учасників національно-визвольних змагань; вшанування сімей загиблих; впорядкування могил вояків Української Повстанської Армії та Героїв АТО в населених пунктах району; наповнення реєстру бази даних учасників АТО; закріплення комунікаторів та інше.

За підсумками проведеного засідання дано відповідні доручення.