Голова районної державної адміністрації взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 14 травня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів у січні-квітні 2018.
2. Про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища.
3. Про стан підготовки споруд цивільного захисту населення у Львівській області.
4. Про розподіл коштів у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.
5. Про стан проведення зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.