Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 9 липня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про реєстрацію допоміжних приміщень у багатоквартирних будинках.
2. Про реєстрацію землі у районах і містах Львівської області.
3. Про матеріально-технічне забезпечення заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней в районах та містах Львівської області.
4. Про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2018 року.
5. Про стан інформування аграріїв про діючі програми підтримки сільського господарства на 2018 рік.
6. Про відвідування дітьми музеїв Львівщини.
7. Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій за І півріччя 2018 р.
8. Про вжиття заходів адміністративного впливу за порушення норм і правил у сфері благоустрою територій за підсумками I півріччя 2018 року.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.