Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 11 червня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1.Про власні надходження бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів Львівської області 2018 року.
2.Про підсумки виконання місцевих бюджетів у січні-травні 2018 року.
3.Про проведення заходів, пов’язаних з переходом на нову модель надання первинної медичної допомоги.
4.Про державну підтримку тваринництва в частині нарахування і виплати фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби.
5.Про проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення.
6.За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.