Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 14 січня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про формування переліку об’єктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР та бюджету розвитку обласного бюджету.
2.Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
3.Про нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби.
4.Про виплату орендної плати за використання земельних часток (паїв) за підсумками 2018 року.
5.Про стан розроблення генеральних планів населених пунктів на території Львівської області.
6.Про відвідування дітьми музеїв Львівщини у 2018 році.
7.Про проведені заходи неформальної освіти у районах Львівської області та профорієнтаційні екскурсії у 2018 році.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь та відділів РДА і районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.