Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 8 січня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про стан роботи з ліквідації нелегальних АГЗС у Львівській області.
2.Про закупівлю житла учасникам АТО (ООС) на умовах співфінансування відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року №552 (зі змінами).
3.Про забезпечення можливості співфінансування будівництва амбулаторій.
4.Про додаткові заходи імунізації від кору серед дитячого населення віком від 6 до 18 років Львівській області.
5.Про забезпечення виконання норм Закону України «Про освіту».
6.Про стан виконання Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2018 – 2020 роки.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.