Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Вчора, 2 січня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про проведену роботу щодо детінізації у сфері зайнятості населення у 2018 році та пропозиції на 2019 рік.
2.Про формування плану капіталовкладень на 2019 рік.
3.Про план розвитку мережі закладів дошкільної освіти у 2019 році.
За результатами проведення скайп – наради голова райдержадміністрації Андрій Ко дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.