Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 5 листопада, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1.Про виконання доходів місцевих бюджетів області за 10 місяців 2018 року.
2.Про стан розгляду технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється на земельні торги, що перебувають на розгляді в районних радах.
3.Про стан проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області.
4.Про проведення державної реєстрації земельних ділянок та збільшення чисельності посадових осіб, які мають право надавати послуги з державного земельного кадастру.
5.Про стан організації і функціонування інклюзивно-ресурсних центрів області
За результатами проведення скайп – наради голова айдержадміністрації Андрійц Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.