Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 16 квітня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про роботу комісії з детінізації заробітної плати.
2.Про укладення угод щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
3.Про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування.
4.Про створення молочних ферм на території Львівської області
5.Про пропозиції щодо потенційних учасників програми «Смарт-село»
6.Про організаційні заходи щодо проведення Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2018»
7.Про підсумки проведення об’їзду територій у населених пунктів області з метою перевірки стану виконання робіт з благоустрою.
8.Про стан проведення зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь та відділів РДА і районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.