Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 8 жовтня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року.
2.Про власні надходження бюджетних установ Львівщини за ІІІ квартали.
3.Про використання коштів субвенції в галузі освіти.
4.Про хід виконання робіт по конкурсу мікропроектів у закладах загальної та дошкільної освіти.
5.Про стан надання житлових субсидій в умовах опалювального періоду 2018-2019 років.
6.Про дітей, які не приступили до навчання станом на 01.10.2018.
7.Про військово-патріотичне виховання молоді та проведені заходи неформальної освіти у районах Львівської області.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.